Autor Wtek: Regulamin  (Przeczytany 585 razy)

0 uytkownikw i 1 Go przeglda ten wtek.

Offline cichy

 • Administrator
 • *****
 • Wiadomoci: 1102
 • Reputacja: 1218
  • Zobacz profil
Odp: Regulamin
« Odpowied #3 dnia: Wrzesie 10, 2017, 01:45:00 pm »
   Przeczytałem kolejny raz regulamin, i muszę przyznać, że jasność sformułowań w nim zawartych, jest taka jak być powinna.

Offline cichy

 • Administrator
 • *****
 • Wiadomoci: 1102
 • Reputacja: 1218
  • Zobacz profil
Odp: Regulamin
« Odpowied #2 dnia: Grudzie 18, 2016, 11:57:25 pm »
I do niczego to nie doprowadził...

Offline Papaczos

 • Ojciec Założyciel
 • *****
 • Wiadomoci: 113
 • Reputacja: 455
  • Zobacz profil
Regulamin
« Odpowied #1 dnia: Stycze 16, 2013, 09:13:37 pm »
Rozumiemy, że w trakcie rejestracji przeczytałeś i zaakceptowałeś "regulamin rejestracji". Zawiera on bardzo dużo cennych informacji dotyczących tego, co wolno, a czego nie wolno robić na tym forum. Jeżeli chciałbyś go przeczytać jeszcze raz, wyloguj się i kliknij opcję "zarejestruj się" w lewym górnym rogu ekranu. Regulamin rejestracji zostanie wyświetlony ponownie.

A to nasz Regulamin:


1. To forum tworzymy my wszyscy. Ty również. Dbaj o jego poziom.
Pisz posty w odpowiednich im działach i nazywaj je tak, by inni mogli po tytule znaleźć je w wyszukiwarce. Pamiętaj pisząc post, że niektórzy z nas stawiają dopiero pierwsze kroki w świecie gry STALKER, ale nie brakuje tu osób bardzo doświadczonych, ze znanymi modderami tej sceny włącznie. Traktuj wszystkich uczestników dyskusji z szacunkiem. Za kształt forum odpowiadają moderatorzy, i wszelkie uwagi/skargi/propozycje kieruj do nich poprzez prywatne wiadomości (przycisk "PW"). MODERATORZY będą zamykać, kasować, przesuwać bądź zmieniać posty niezgodne z tym regulaminem zależnie od ich uznania. Instancją najwyższą jest ADMINISTRATOR i do niego możesz odwołać się od ich decyzji.

2. Odpowiadasz za to co piszesz.
Twój post świadczy o Tobie i Twoim szacunku dla czytających. Nie tolerujemy chamstwa, prowokowania do kłótni, nieuctwa, nietolerancji, kryptoreklam, pornografii i nielegalnego oprogramowania. Dla prywatnych opinii tego typu jest "PW". Twoje problemy z dysortografią, gorszym dniem, rozterkami sercowymi i burzliwym okresem dojrzewania lub przekwitania to Twoja sprawa i Twój problem. Nie interesuje nas Twój stosunek do innych nacji, masonów i cyklistów. Jeśli myślisz, że dzięki sieci jesteś całkowicie anonimowy, możesz się nieprzyjemnie rozczarować.

3. Zanim umieścisz post, użyj wyszukiwarki (przycisk "Szukaj"). Zorientuj się, zanim zapytasz, być może interesujący Cię temat już istnieje. Czasem zamiast zakładania nowego tematu wystarczy po prostu prywatna wiadomość poprzez "PW".
Pisz tak by nie doprowadzać innych do rozpaczy swoją umiejętnością posługiwania się ojczystym językiem. Szkoda Twojej roboty i naszego czasu na kasowanie powtarzających się postów, napisanych po "polskiemu". Rozumiemy że możesz nie mieć polskiej czcionki lub nie znać dobrze języka polskiego będąc obcokrajowcem (w razie potrzeby administracja rozumie po angielsku i po rosyjsku). Jeżeli masz problemy z ortografią użyj do pisania posta programu do edycji tekstu z wbudowaną opcją korekty, a dopiero tak sprawdzony post wklej na forum. Używanie prawidłowej polszczyzny na tym forum powinno być bezwzględnie przestrzegane.

4. Gry z serii S.T.A.L.K.E.R. są grami dozwolonymi od 16 lat i tyle co najmniej lat (skończonych) powinni mieć użytkownicy tego forum. Jeżeli masz za mało lat, a mimo tego zarejestrujesz się na tym forum, pamiętaj, że administracja za tego typu działania NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI.

6. Sprawy organizacyjne:
 
-masz jedno i tylko jedno konto. Zmiany tego stanu rzeczy skonsultuj z administracją.
-konta uwierzytelnia i autoryzuje administracja.
-użytkownicy sprawiający problemy będą ostrzegani. Pierwsze ostrzeżenie to ostrzeżenie, drugie to zakaz pisania na parę dni,   
 za trzecim razem zostaniesz trwale usunięty z forum. Ostrzeżenia dają MODERATORZY wedle uznania bo po to są. Usunięcie z 
 forum na ich wniosek realizuje ADMINISTRATOR po zapoznaniu się i oceną sytuacji.
-staraj się nie pisać dwóch postów pod rząd.
-musisz napisać dziesięć postów, by od jedenastego ukazał się Twój obrazek. Jeśli zbyt długo nie dasz znaku życia, uznamy że 
 nie żyjesz i skasujemy Twoje konto.
-jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych, bo tak jest ona 
 zbudowana i inaczej się nie da. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim.
 Webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do
 pozyskania danych o użytkownikach, bo niestety guzik mają do gadania w takim przypadku.

Jeśli nie podoba Ci się nasz regulamin, możesz napisać sobie własny, lepszy. Ale będąc tutaj bardzo prosimy o stosowanie się do naszej wersji, albo o nie zawracanie nam, a przede wszystkim sobie głowy.

Sdiełano w Zonie (styczeń 2013)
« Ostatnia zmiana: Stycze 18, 2013, 06:43:15 pm wysana przez Papaczos »


When you look long into an abyss,
the abyss also looks into you...